Who I am About Petra

Few Words About me
několik slov o mně

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on google
Share on pinterest

Tak to jsem já…

Jmenuji se Petra a než jsem poznala Otu, byl ze mne „plážový povaleč“, než se ze mne stal člen posádky a námořník, tak můj život byl má dáti/dal, čísla, tabulky, zákony a paragrafy. Na dovolených byla pro mne voda v moři studená a v bazénu teplota ušla.

Teď žiji velkou část roku na lodi, v deset večer už ležím v posteli a v 7 ráno už mám v nohách minimálně 5 km s naším čtyřnohým “Čertíkem“, chodím běhat, lezu po horách, myji se v moři, občas v tak studené vodě, že je to jen se nadechnout, zadržet dech a rychle pryč. Čtu hodně a ráda a vůbec nejraději detektivní a psychologické romány. Ota má strach, že si hledám návod na dokonalý zločin…jeho slovy „kudla v zádech“.😀🔪 Ráda poznávám nové lidi, jsem hodně opatrná a můj život musí být podle pravidel, jakých…to sama nevím, ale snažím se a plánuji. Nesnáším pomluvy, faleš, lež a hloupost, vážím si dochvilnosti, upřímnosti, pravdy (i když někdy bolí) a slušných lidí. Jsem už přes 20 let nemocná, a co na tom, že už po několikáté za posledních pár let jsem změnila jídelníček, vyřazuji jídla, omezuji laktózu a lepek. Jsem tady, je mi dobře a žiji…je to tak, miluji život, manžela, rodinu, smích a taky Prosecco.

Potřebuji mít domov, místo, kam se můžu vždy vrátit, a bude tam na mě někdo čekat. Rodina a přátelé jsou pro mne to nej…obrovský dar, který si budu snažit udržet po celý svůj život.

Díky za to, že jste…

So that’s me…

My name is Petra and I had preferred lying on the beach before I met Ota. I had been accountant, liked numbers, tables, laws and paragraphs before I became crew of sailing yacht and sailor. I hate cold water in the sea and preferred swimming pools with warm water on the holiday.

Now I live most of the year on the boat, at 10 pm I´m in the bed and at 7 am I already have in my legs at least 5 km with our for legs „Devil“. I like running, hiking, I wash myself in the sea, sometimes is to cold that after one breath I have to go out. I read to much and I like it, the most I like detective and psychological novels. Ota is afraid that I´m looking the manual for the perfect crime…his words „knife in the back“ 😀🔪 I like to meet new people, I´m very careful and my life follows the rules, which…I don´t know myself, but I try and plan. I hate gossip, falsity, lie and stupidity. I appreciate punctuality, honesty, truth (although it sometimes hurts) and polite people. I have been ill more than 20 years of my life and what about that I had to change several times my menu in the last few years, stop eating some food, without lactose, less gluten. But I´m here, I am fine and I live my life…it´s true, I love my life,my husband, my family, laugh and also Prosecco.

I need to have home, the place where I can return anytime and someone is waiting for me there. Family and friends are the best for me…a huge gift. I´ll try to keep this gift for my whole life.

Thank you for being …

Tak to
jsme my
So that's
us

0
Nautical miles
0
happy days of the year
-10000
My wish

our home
Náš domov

Moody 49

before ■ now Dream

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on google
Share on pinterest
Back to Top
Close Zoom